Home PrawoMordercy prawa Sędziowie do wywalenia z zawodu: Kruk Katarzyna, Warszawa

Sędziowie do wywalenia z zawodu: Kruk Katarzyna, Warszawa

autor Admin
631 views

Sędzia Katarzyna Kruk
Została wskazana palcem do osądzenia sprawy politycznej, bez zachowania procedur prawidłowego wyznaczania sędziów.
Jest to sędzia, która uchodzi za najbardziej podpadniętego obecnej partii rządzącej (PiS), czyli SSR Katarzynę Kruk…
Miała w swojej karierze sędziowskiej haniebna kartę – umorzenie postępowania przeciwko zbrodniarzom reżimu komunistycznego, generałom Ciastoniowi i Sasinowi, którzy w stanie wojennym powołali działaczy opozycyjnych do wojska i w czasie ostrej zimy przetrzymywali ich na poligonie w Chełmnie w nieludzkich warunkach. Byłem stałym uczestnikiem tych procesów, ponieważ mam kombatancką przeszłość. Zaskarżenie umorzenia pozwoliło na osądzenie obu zbrodniarzy i orzeczenie przeciwko nim kar bezwzględnego pozbawienia wolności. Ponadto postanowienie o umorzeniu postępowania przeciwko zbrodniarzom reżimu komunistycznego, generałom Ciastoniowi i Sasinowi, może świadczyć o sympatyzowaniu tej sędzi z komunizmem, co ma znaczenie dla rozpoznania mojej sprawy, w której oskarżonymi są starzy komuniści, zwłaszcza Elżbieta Jaworowicz, Krzysztof Bielecki czy Piotr Ikonowicz.
Uważam, że jest godnym napiętnowania publicznego skandalem, że w wolnej Polsce są sędziowie, którzy bronią zbrodniarzy pokroju Ciastonia czy Sasina, którzy mordowali nie tylko patriotów, ale demokrację, wolność słowa. Wprowadzili straszliwe zniewolenie jednostki, wszechobecne kłamstwo, katastrofę gospodarczą, powszechną nędzę, obozy koncentracyjne, organizowali tajne służby, realizowali to, czego nie udało się dokonać do końca NKWD. Byli to odrażający antypolacy, prymitywne chamy i prostacy, każdego przyzwoitego człowieka napawający odrazą i gniewem. Nie było wówczas mowy o przestrzeganiu konstytucji czy jakiegokolwiek prawa.

Nic dziwnego, że taka sędzia i tym razem nie zawiodła komunistów – od razu przystąpiła do ataku i z pogwałceniem wszelkich standardów rzetelnego procesu sądowego Postanowieniem z dnia 07 września 2018 r. umorzyła niniejsze postępowanie, przyzwalając na nazywanie publicznie ludzi m.in. faszystą, złodziejem czy hochsztaplerem bez prawomocnego wyroku sądowego skazującego za kradzieże, czy oszustwa.

Z pewnością zainteresują Cię również

Napisz komentarz