Home PrawoMordercy prawa Sędziowie do wywalenia z zawodu: Schulz Maciej, Warszawa

Sędziowie do wywalenia z zawodu: Schulz Maciej, Warszawa

autor Admin
799 views

Sędzia Maciej Szulz – sędzia dobry, bo martwy
Uczciwy, oddany w najwyższym stopniu swojej pracy – możemy przeczytać w nekrologu wykupionym przez jego bliskich. Na ogół jest tak, że sędziowie w swojej rodzinie i wśród znajomych cieszą się szacunkiem, ponieważ te osoby znają ich z prywatnej strony i nie mają pojęcia o skali bezprawia, jakiego niektórzy z nich dopuszczają się w swojej pracy.
Maciej Schulz prześladował mnie z pobudek rasistowskich od 2006 r.
Maciej Schulz przed laty wydał krzywdzący wyrok skazujący moją osobę za cytat z książki prof. Koczwary (przedrukowany w mojej książce „Polsko – żydowska wojna o krzyże na Żwirowisku”), za co był ostro krytykowany w wydawanej przeze mnie prasie, gdzie wielokrotnie gościł na pierwszych stronach wydawanych przeze mnie gazet, jako przykład patologii Sędziów w Polsce oraz rasistowskich wystąpień wobec Polaków, broniących polskich interesów narodowych. Wytoczyłem mu za to powództwo cywilne, a sprawa, która przegrałem, toczyła się Sądem Okręgowym w Warszawie. Maciej Schulz mścił się na mnie przy każdej możliwej okazji, wykorzystując fakt bycia sędzią wpływowym w swoim środowisku i rozpowiadał, że przerobi mnie na macę.
Swoim działaniem SSO Maciej Schulz:

1. wykazał się czystą złośliwością i brakiem elementarnej wiedzy na temat przepisów Kodeksu postępowania karnego, dotyczących wyłączenia sędziego z mocy ustawy, tj. art. 40 § 1 pkt 1 k.p.k., gdyż nie wyłączył się od podejmowania decyzji w sprawie, gdzie jestem osobą oskarżoną, pomimo naszego silnego zatargu osobistego oraz wcześniej toczonej sprawy sądowej, gdzie byliśmy przeciwnikami procesowymi, działając z niskich pobudek – żądzy zemsty i chęci odwetu!

2. sprzeniewierzył się ślubowaniu sędziowskiemu, które brzmi: Ślubuję uroczyście jako sędzia sądu powszechnego służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, stać na straży prawa, obowiązki sędziego wypełniać sumiennie, sprawiedliwość wymierzać zgodnie z przepisami prawa, bezstronnie według mego sumienia, dochować tajemnicy prawnie chronionej, a w postępowaniu kierować się zasadami godności i uczciwości!

3. dopuścił się przestępstwa z art. 231 § 1 k.k., o czym zawiadomiłem Prokuraturę I sprawa jest w toku.

Z pewnością zainteresują Cię również

Napisz komentarz