Home Biografie Spowiedź Jana Zbigniewa Potockiego – Ranking Świrów, cz. 1

Spowiedź Jana Zbigniewa Potockiego – Ranking Świrów, cz. 1

autor Admin
1797 wejść

Według statystyk psychiatrów ponad 10 milionów Polek i Polaków ma psychiatryczne zaburzenia, czyli co TRZECI dorosły POLAK! Bezkrytycznych fanów Potockiego jest ok. 15 tys. co też dokumentuje oglądalność jego filmików. Istnieje uzasadniona obawa o ich zdrowie… psychiczne, skoro nie dociera do nich prawda. Wielu go nawet broni! Jako Naczelny Psychiatra Kraju komunikuję więc, że oni wszyscy, a nie jak co trzeci statystyczny Polak nadają się do leczenia. Mówiąc poważnie nie ma normalnych, są tylko nie przebadani.

Leszek Bubel
Naczelny Psychiatra Kraju

Z pewnością zainteresują Cię również

3 komentarze

Iza 6 listopada 2020 - 23:20

Hej, nie powinnam tu może tego pisać, ale z drugiej strony nie chce by takie tematy były tabu, bo to mocny temat i mocno szkodzący, nam ludziom. Kilka lat temu byłam na spotkaniu z Potockim w Londynie, zorganizowanym przez Marcina. Potocki i jego kumpel pod płaszczykiem dania mi swojej książki wzieli ode mnie mój adres, jego kumpel miał mi tą książkę przesłać w prezencie. W noc po spotkaniu nie chciało mi się spać, leżąc sobie w łóżku w pewnej chwili zaczęła mnie piec stopa. Zamknęłam oczy i zaczęłam jakby drugą stopą ocierać to bolące miejsce, by złagodzić ten ból. Po chwili pomyślałam, że ten ból jest dziwny, bo nie przechodził. Pod tymi zamniętymi oczami, zobaczyłam taką uliczną kamerę jak za mgłą, która w tej scence skierowała się na mnie i zniknęła, kiedy zniknął obraz z kamerą to znikł i mój ból. Dla niektórych może zdawać się to infantylne, ktoś może powiedzieć, że mam coś z głową albo zbyt bujną wyobraźnię, ale miałam dużo czasu na przemyślenie, na podpytanie innych etc. Doszłam do wniosku, że ten „incydent” był czymś jak tzw. controla umysłu, że te typki wzięli mój adres i komuś go przekazali, bo są w służbach. Nigdy wcześniej ani później już nie miałam takiego przypalania mnie, a zbierzność czasu nie jest tu przypadkowa.

Odpowiedz
Grigori Wolny 8 listopada 2020 - 15:50

Który to ten Marcin? On razem z Potockim działa? A Berdowicz gdzie w tym wszystkim?

Odpowiedz
Szary wilk 8 listopada 2020 - 13:16

Wszędzie pełno takich hrabiów . Cóż poprostu szalony człowiek z niskim poczuciem własnej wartości próbuje dostać się do polityki za pomocą manipulacji i oszustw.. niestety nie jest on wyjątkiem, dlatego od polityki z dala trzymają się uczciwi ludzie..

Odpowiedz

Napisz komentarz