Home Historia Ukraina zagrożeniem dla Polski – Bubel Kontra

Ukraina zagrożeniem dla Polski – Bubel Kontra

autor Admin
1k views

Czy czeka nas Ukro-Polin?

ZANOSI SIĘ NA 5 MILIONOWĄ „MNIEJSZOŚĆ” UKRAIŃSKĄ W POLSCE

Szanowni… za szybko, aby wyciągnąć wnioski w sprawie Ukrainy, ale nie za szybko, aby popatrzeć w przyszłość.

Mnie interesuje tylko sytuacja w Polsce, a sytuacja od dawna w kwestii uprzywilejowanego statusu Ukraińców, którzy już u nas są, jest dla nas niezbyt optymistyczna. Zaznaczam, że nie mam nic do Ukraińców jako zwykłych ludzi. Mam za to dużo do ekspansji neobanderyzmu, który nie pojawił się od dziś, który jest mocno pielęgnowany. Ugruntowany przez zachodnich Ukraińców neobanderyzm jako ustrój ich państwa chroniony jest także wieloma ustawami przyjętymi przez ukraiński parlament. Został przywleczony do Polski wraz z imigrantami i kwitnie. Obecna wojenna sytuacja na Ukrainie wskazuje, że może do Polski emigrować nawet 5 milionów ukraińców. Ta fala już ruszyła.

Przybywającym oferuje się bezpłatnie hotel z wyżywieniem i opieką lekarską. Brak jakichkolwiek obostrzeń w sprawie wirusa. Dorzuca się 500+ oraz emeryturę, gdyby uchodźca właśnie na nią przechodził.

Do niedawna Polacy zostali wyzuci z podstawowej opieki lekarskiej, zamknięci w domach, bez możliwości prowadzenia swoich biznesów, obciążeni obecnie tzw „nowym ładem”, który jest niczym innym, jak tylko stekiem idiotyzmów pisanych na szybko, na kolanie przez finansowych psychopatów.

Retoryka wojenna, która obecnie jest bębniona od rana do wieczora we wszystkich polskojęzycznych przekaziorach oczywiście spowoduje falę uchodźców i wielu pewnie już tutaj zostanie. Mało kto wie, że Ukraińcy mają w naszym kraju już teraz niesamowite prerogatywy i udogodnienia. Na przykład pracownik ukraiński musi mieć wyższą stawkę niż Polak, bo pracodawca dostaje dofinansowanie z naszych podatków, dlatego są chętnie zatrudniani.

Wiele kierunków studiów, w tym prawnicze i handlowe jest obsadzane najpierw Ukraińcami, a co zostanie to rzucane jako ochłap dla Polaków. Dlaczego? Uczelnia dostaje większe pieniądze na kształcenie Ukraińców, a wiadomo pazerność na pinionszki jest taka sama u żula spod budki z piwem co i u „zacnego”, wielce oświeconego rektora w gronostajowym kubraczku. U Rydzyka pełno Ukraińców na uczelni, w Szczytnie Ukraińcy szkolą się na policjantów.

Co Rydzyk miał na myśli mówiąc często, że „idzie nowe ludzi plemię”? Czy to chodzi o plemię turańsko-chazarskie? Że tak zapytam retorycznie?

Jesteśmy intruzami we własnym kraju, a będzie jeszcze gorzej, dopóki ich krypto-powinowaci będą rządzić w naszym kraju.

Ale jest jeszcze jeden poziom Szanowni tej gry wojennej – jesteśmy krajem, który jest jednolity narodowościowo i można nas było skłócać tylko politycznie, co tzw. polityczne „elity” robią nieprzerwanie, ale od jakiegoś czasu Polacy się na ten styl uodpornili. Wiemy, że skłóconym narodem świetnie się rządzi, więc stało się to doktryną.

Gdy diaspora ukraińska się u nas zaaklimatyzuje i będzie pielęgnować neobanderowskie trendy, i będzie jej dużo, i nabędzie jeszcze większe przywileje i wszelkie prawa przewyższające nasze, to będziemy skłócani na poziomie etnicznym, a jaki to jest kaliber, to wystarczy prześledzić wojnę w byłej Jugosławii.

Więc dziś, apeluję do tych co sobie bezmyślnie robią nakładkę na zdjęcia profilowe z flagą ukraińską – puknijcie się mocno gumowym młotkiem w łeb!

Ichni prawnicy wyszkoleni za nasze pieniądze będą nas sądzić, a policjanci pałować, a wtedy to już na poważnie witajcie w Ukro-Polin.

Z pewnością zainteresują Cię również

Napisz komentarz